Pożyczka długoterminowa i możesz zacząć wszystko od nowa

Pożyczka długoterminowa i możesz zacząć wszystko od nowa

Prasóweczki

Gdy jesteś w potrzebie i szukasz dobrej i sprawdzonej firmy, dzięki której dostaniesz pożyczkę długoterminową, to świetnie trafiłeś, ponieważ www.kredytasa.pl jest właśnie taką firmą. Już na samym początku możesz sobie obliczyć na jaką kwotę możesz dostać pożyczkę, maksymalna kwota wynosi ok 3400 zł, a jeśli zaś chodzi o maksymalny okres spłaty, to, aż 24 miesiące. Także jest to bardzo długi okres spłaty, nawet do dwóch lat.

Pożyczka długoterminowa i możesz zacząć wszystko od nowa

 

Przez ten czas, spokojnie rozłożysz sobie raty, tak , by wszystko zostało spłacone w terminie. By ubiegać się o pożyczkę długoterminową od firmy www.kredytasa.pl wystarczy,że spełnisz następujące warunki:

– masz już 20 lat, ale nie więcej niż 80.

– nie możesz być zadłużony,

-musisz oczywiście być obywatelem Polski i zamieszkiwać w jej granicach,

-musisz także, mieć stałe dochody, czyli między innymi umowę o pracę.

Gdy spełniasz powyższe oczekiwania, bez problemu możesz ubiegać się pożyczkę długoterminową, od firmy www.kredytasa.pl. Gdy masz jakieś pytania, a nie znalazłeś odpowiedzi na stronie firmy,możesz zawsze zadzwonić na infolinię. Numer widnieje na stronie. Dodatkowo także fajną sprawą jest, to że www.kredytasa.pl zadbał, o to byś trafił od razu do odpowiedniego konsultanta i dlatego też ma dwa działy na swojej infolinii, czyli dział dla osób fizycznych, czyli takich jak ty, jak i dla firm. Wtedy nie tracisz czasu na przełączanie na inne linie, tylko od razu trafiasz w odpowiedni dział. Dodatkowo, jeśli szukasz nadal potwierdzenia, czy dobrze trafiłeś, masz na stronie www.kredytasa.pl forum, na którym wypowiadają się klienci firmy, i możesz sobie poczytać opinie. Również firma wychodzi ci na przeciw, bo gdy np. weźmiesz jedną pożyczkę długoterminową, a jednak stwierdzisz, że przydałaby ci się jeszcze jedna, to nie robią ci problemu, jak inne placówki, tylko bez problemu, możesz dostać drugą pożyczkę długoterminową. Jedynie tylko musisz spłacić połowę pierwszej pożyczki, i dostaniesz drugą. Również możesz na stronie www.kredytasa.pl znaleźć dla siebie pracę.

Ofertę możesz znaleźć w zakładce współpraca. Możesz zostać tam agentem ubezpieczeniowym. By zostać pracownikiem firmy wwwkredytasa.pl, wystarczy, iż wypełnisz wniosek który znajduje się na stronię, bądź zadzwonisz na podany numer w zakładce kontakt, lub jeszcze masz opcję mailową. Także oczywiście pozostaje ci droga znana od dawna, czyli przyjść osobiście do placówki firmy. Siedziba tej firmy mieści się w Kołobrzegu na ulicy Koszalińskiej, także jak jesteś mieszkańcem Kołobrzegu ,to możesz podejść w każdej chwili, w godzinach otwarcia placówki. Ale również,dla turystów, którzy spędzają wakacje, urlopy itd, w Kołobrzegu placówka jest tak samo otwarta. Także podczas pobytu na wakacjach, gdy nagle zabrakło wam gotówki, bądź nagle potrzebujecie, to nie musicie wracać do domu, tylko możecie się udać do siedziby placówki i tam dostaniecie pożyczkę długoterminową, którą będziecie spłacać na warunkach dostosowanych do waszych potrzeb. Także firmę www.kredytasa.pl polecam każdemu, kto jest w potrzebie i poszukuje firmy,która da pożyczkę długoterminową.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments