Dlaczego warto skorzystać z pożyczek długoterminowych?

Dlaczego warto skorzystać z pożyczek długoterminowych?

Prasóweczki

Czym jest pożyczka długoterminowa? Jest to takie zobowiązanie, które daje możliwość spłaty dłużej niż 12 miesięcy. W bankach niestety tego nie ma, ponieważ tam należy spłaty dokonać od 6 do 1o miesięcy. Czyli tutaj jest na pewno wygodniejsza możliwość spłaty dla klienta. Pożyczki, które udziela bank noszą miano jako bankowe pożyczki lub kredyty gotówkowe. Jeżeli chodzi o pożyczki pozabankowe to klasyfikuje się je nieco inaczej, ponieważ zawarte są tutaj pożyczki długoterminowe oraz pożyczki krótkoterminowe. Pożyczki krótkoterminowe są to takie, gdzie firmy udzielają pożyczki na krótki okres, który wynosi od kilku do 30 dni w wyjątkowych przypadkach do 60 dni.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczek długoterminowych?

Natomiast pozabankowe pożyczki długoterminowe udziela się na dłuższy okres, który wynosi od 2 miesięcy do 3 lat i tutaj te pożyczki spłaca się co miesiąc. Ogromną wygodą dla każdego z nas jest to, że wprowadzono pożyczki online jest to całkowita nowość. A wygodne jest dlatego, że daje to możliwość wzięcia pożyczki przez Internet bez wychodzenia z domu. Zarówno firmy pożyczkowe jak i banki wprowadziły tą wygodę dla klienta między innymi dlatego, że odbywa się to bez zbędnych formalności ale też dlatego, że jest to szybszy sposób na zrealizowanie potrzeb klienta a pieniądze znajdują się na koncie nawet już tego samego dnia lub dnia następnego. Obecnie na rynku jest ogromna ilość firm, które oferują takie pożyczki długoterminowe.

Oferty pożyczek długoterminowych-ranking:
Aasa bliżej ludzi jest to pożyczka długoterminowa skierowana do osób w wieku od 20 do 80 lat. Pożyczkę należy spłacić w przeciągu od 6 do 24 miesięcy, nowy klient może pożyczyć 5000 zł. Raty tutaj są malejące.
Wonga udziela zarówno chwilówek jak i pożyczek długoterminowych. Koszty tutaj są naprawdę bardzo atrakcyjne w przeciwieństwie do innych firm. Tutaj pożyczkę może zawrzeć już osoba pełnoletnia, czas spłaty od 2 do 12 miesięcy, jeżeli jest się nowym klientem to pożyczka może wynosić do 3000 zł.

Zaplo.pl Tutaj klient ma możliwość wzięcia pożyczki w kwocie nawet 10000 zł. Ich dużym plusem jest to, że bardzo często akceptują wnioski. Skorzystać z tej pożyczki mogą klienci w wieku od 20 do 75lat na okres od 3 do 24 miesięcy.
Provident firma ta jest najbardziej rozpoznawana na rynku. Skorzystać tutaj możemy z dwóch rodzajów pożyczek to znaczy z długoterminowej pożyczki samoobsługowej online oraz z pożyczki dopasowanej.

Hapi pożyczki plusem tej firmy jest to, że wypłata gotówki następuje w bardzo szybki sposób.
Ferratum oferuje pożyczki krótkoterminowe oraz pożyczki ratalne.

In Credit atutem tej firmy jest to, że posiadają wysoki poziom akceptacji wniosków. Jeżeli po raz pierwszy chcemy wziąć tutaj pożyczkę maksymalną kwota może wynosić 2000 zł. Z tej oferty mogą korzystać klienci w wieku od 20 do 65lat a spłata trwa od 2 do 12 miesięcy.

Banknot.pl skorzystać z tej pożyczki mogą klienci w przedziale wiekowym od 21 lat do 70 lat. Okres spłaty wynosi 4 miesiące oraz nowy klient może wziąć pożyczkę w wysokości do 5000 zł.
Feniko.pl Tutaj podobnie jak wyżej pożyczkę można wziąć na okres 4 miesięcy od 300 do 1000 zł

Długoterminowe pożyczki pozabankowe przez Internet, które są dostępne tylko online i ich aktualizacja została przedstawiona na październik 2016 rok to:
zaplo.pl, Monedo Now, Provident, Aasa, Tak to, Wonga, Sms kredyt, In credit, banknot, Credit star.

Pożyczki gotówkowe przez Internet w bankach to:
Bgż Bnp Paribas, Santander Consumer Bank, Usługi Bankowe dostarczane przez Alior bank, Bank BPH, Get In Bank, Bank Smart, PKO Bank Polski, Millenium Bank.

Kto może starać się o pożyczkę długoterminową online?
W pierwszej kolejności mamy do czynienia z limitem wiekowym. W bankach zazwyczaj wymagana jest pełnoletność. Ale jest wiele innych kryteriów między innymi należy posiadać obywatelstwo polskie, należy posiadać źródło dochodu, trzeba wykazać brak jakichkolwiek zaległości finansowych, brak negatywnych wpisów w KRD i BIK. Aby móc starać się o pożyczkę pozabankową lub kredyt bankowy trzeba posiadać konto w polskim banku. Jeżeli nie posiadamy takiego konta warto skorzystać ze strony kontodirect24.pl są tutaj przedsta-wione różne oferty banków.

Jak wysokie są koszty i oprocentowanie kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych?
Zwykle pożyczki udzielane nie w bankach a w firmach kredytowych są droższe od tych pożyczek, które są udzielane w bankach. Natomiast pożyczki pozabankowe w przeciwieństwie do kredytów bankowych posiadają inne dodatkowe cechy, które są korzystniejsze dla klienta i zapewne zachęcające. Główną taką pozytywną cechą jest to, że w szybki i łatwy sposób można uzyskać pożyczki, a nawet zdarza się tak, że w banku nie otrzymamy potrzebnej nam gotówki a tutaj bez problemu możemy ją uzyskać.

Czy jest taka możliwość starania się o pożyczkę zarówno w banku jak i firmie pożyczkowej?
Jak najbardziej jest taka możliwość. Można się starać o uzyskanie kilku pożyczek w kilku ban-kach czy firmach, ale należy to zrobić mądrze i rozsądnie, ponieważ każdy z nas odpowiada swoim majątkiem za każde zobowiązanie. Jeżeli wiemy, że w danym czasie nie będziemy w stanie spłacić to nie powinniśmy zaciągać kredytu czy pożyczki.

Co się stanie jeżeli nie spłacimy terminowo? Czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty?
Wiele osób biorących pożyczkę ratalną online bierze ją pochopnie nie zastanawia się czy da radę ją spłacić w odpowiednim czasie czy nie. Nieterminowe spłaty mają szereg konsekwencji dla klienta między innymi może zostać wpisany jako dłużnik do rejestru dłużników lub do BIK, a w przyszłości może spowodować to tym, że osoba starająca się o kredyt lub pożyczkę będzie miała ogromny problem z jej uzyskaniem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments