Aasa pożyczki warunki otrzymania pożyczki Aasa polska,na jaki okres do jakiej kwoty

Aasa pożyczki warunki otrzymania pożyczki Aasa polska,na jaki okres do jakiej kwoty

Aktulności

Aasa Pożyczki – Spółka Aasa oferuje pożyczki, dla osób które w banku zostały odprawione z kwitkiem z różnych powodów to najlepsze rozwiązanie. Aasa pożyczka koncertuje się na możliwościach sfinansowania potrzeb każdego klienta. Aasa pożyczki to szybka pożyczka długoterminowa oraz bezpieczna. Dane, które wypełniamy przy wniosku zostają tylko dla Aasa pożyczki, nie podają danych dalej, dzięki czemu bezpieczeństwo jest zagwarantowane.

Aasa pożyczki warunki otrzymania pożyczki Aasa polska,na jaki okres do jakiej kwoty

Warunki otrzymania pożyczki w Aasa:
Trzeba posiadać obywatelstwo polskie, oraz zamieszkiwać w Polsce.
Trzeba mięć ukończone 20 lat, ale nie więcej niż 80 lat.
Nie możemy być zadłużeni ani figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF, KRD).
Musimy posiadać udokumentowany dochód.

W Aasa pożyczki możemy wnioskować o pożyczkę, nawet jeśli posiadamy kredyt w innej instytucji pozabankowej czy w bankach. Jedynie kredyt w Aasa możemy otrzymać tylko wtedy kiedy nie mamy zaległości w naszych ratach w naszym kredycie. Aby ubiegać się o pożyczkę Aasa, należy wypełnić wniosek, znajdujący się na stronie internetowej Aasa. Jedyne czego potrzebujemy do złożenia wniosku przez internet potrzebny jest nam aktywny telefon komórkowy, oraz aktualny dowód osobisty.

Wystarczy zaznaczyć parametry pożyczki czyli kwotę oraz okres spłaty pożyczki, wypełnić wniosek z naszymi danymi zgodnie z prawdą. W Aasa pożyczki możemy ubiegać się o pożyczkę w każdej porze dnia i codziennej. Pożyczki Aasa dokładają dużych starań aby wnioski były jak najszybciej rozpatrywane. Warunkiem otrzymania pożyczki w Aasa jest wypełnienie wniosku internetowego z wszystkimi danymi, a eksperci Aasa dokonują analizy naszego wniosku o pożyczkę. Po czym po chwili wydają decyzję. Jeśli decyzja jest pozytywna i posiadasz rachunek bankowy w tym samym banku co Aasa, pieniądze mogą być na Twoim koncie w 15 minut. W przypadku kiedy rachunek bankowy jest inny zależy to tylko od sesji międzybankowych.

W Aasa, aby otrzymać pożyczkę najczęściej nie wymagają od nas żadnych dokumentów oraz zaświadczeń. W nie licznych przypadkach kiedy musimy zatwierdzić Twoje dochody możemy wymagać potwierdzenia o Twoich zarobkach lub wyciąg z konta bankowego. W Aasa pożyczki możesz wziąć kolejną pożyczkę już po spłacie swojej pierwszej pożyczki Aasa w połowie. Każdy klient dostaję indywidualny harmonogram spłat w Aasa. Osoba, która wzięła pożyczkę Aasa może spłacić pożyczkę wcześniej, niż w harmonogramie, ale nie musi może spłacać tak jak w harmonogramie.
W Aasa pożyczkę można wziąć na kwotę od 1000 zł do 5000 zł. Na okres spłaty od 6 miesięcy do 24 miesięcy. W Aasa pożyczki raty za pożyczkę są malejące oznacza to, że pierwsza rata jest zawsze wyższa, niż kolejne raty do spłaty.

Firma Aasa Polska S A. posiada swoja siedzibę:
ul. Sienna 64
00825 Warszawa
NIP: 5252528111, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939
Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (kapitał wpłacony)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments